Vítám Vás na stránkách svého blogu a doufám, že čas tady strávený
pro Vás rozhodně nebude ztracený. Nechejte se inspirovat rukodělnými
výrobky nebo se jen tak procházejte spoustou výrobků kreativního maniaka...

Pokud máš zájem a chceš se mrknout i na stránky kroužku ŠIKULŮ z Krnova , které jsou plné krásných výrobků, pak klikni zde.

Pozdě, ale přece...

30. dubna 2012 v 11:02 |  S dětmi je tvoření zábava
Přeji všem krásný slunečný den....
Dneska přináším fotečky s tvořivého dne, který jsme si udělali sice už před velikonocemi, ale až teď jsem se dostala k tomu, abych vše zpracovala...nějak při tom tvoření a práci doma a na zahrádce stihám méně a méně usedat k PC.
Jednoho dne jsem si "půjčila" děti svého bratra a známých a udělali jsem si tvořivé odpoledne - tedy vlastně ne jednoho dne, ale letos už 3x. Takže dnes se pochlubíme, jak se dětem povedly velikonoční kraslice a zároveň s nimi jsme stihli vytvořit i úžasné papírové krabičky na různé maličkosti a tajnůstky.
Na tvorbu těchto krabiček se prodávají perfektní šablonky z PVC a ze vzorovaného tvrdého papíru vzniknou pomocí těchto šablonek perfektní krabičky. Ty se dají dále zdobit jak mašličkama, tak třeba pomocí raznic na papír různými výseky a květinkami.
Z krabiček se dá dělat i spousta jiných věciček - různé figurky, zvířátka,.... My jsme si udělali létající sovičky, ale ty vám ukážu až příště - to abyste se měli na co těšit. Mrkající A na letošní vánoce si z krabiček vytvoříme úžasný adventní kalendář v podobě lesu - to budete koukat !!!
Tak tady jsou kraslice a krabičky, které si udělaly děti Klárka, Lucinka, Tomík a Verunka :

Více fotek najdete samozřejmě v galerii.

A zpátky na začátek...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama